Горизонтальні алюмінієві жалюзі 25 мм

Відображається 1-32 з 49 результатів

Горизонтальні алюмінієві жалюзі 25 мм – естетика та захист

Оптимальний захист приміщення від сонячного яскравого проміння та небажаних поглядів забезпечують Горизонтальні алюмінієві жалюзі 25 мм . Вони монтуються на вікна або пройом для захисту, естетики та дають можливість регулювати зовнішній світловий потік. Система складається з поперечно розташованих пластин (ламелів), які між собою з’єднані нитками. Вони повертаються на певний кут за допомогою спеціальної тростини, тим самим регулюючи яскравість світла. Боковий шнур дозволяє жалюзі легко піднімати та опускати, при необхідності фіксуючи їх на потрібній висоті.

Горизонтальні алюмінієві жалюзі 25 мм 1

Горизонтальні алюмінієві жалюзі 25 мм 1

Горизонтальні алюмінієві жалюзі 25 мм – основні переваги

Сьогодні споживачі частіше замовляють Горизонтальні алюмінієві жалюзі 25 мм , адже вони відрізняються від дерев’яних або тканинних більш тривалим експлуатаційним терміном. Такі конструкції виконуються зі сплаву алюмінію з легуючими добавками, на поверхню якого нанесене термостійке напилення. Вони виробляються в різних кольорових та дизайнерських рішеннях, які лаконічно та гармонічно вписуються в офісну обстановку, а також практично в будь-яку кімнату приватного будинку або квартири.

Горизонтальні алюмінієві жалюзі 25 мм мають наступні переваги:

  • Прекрасні естетичні характеристики;
  • Простота, практичність та зручність використання;
  • Захист від впливу ультрафіолетового випромінювання;
  • Зниження рівня шуму в приміщеннях;
  • Стійкість до накопичення статичної електрики;
  • Екологічна чистота та безпечність матеріалу;
  • Простота в догляді та легкість миття;
  • Стійкість до температурних перепадів та сонячного світла;
  • Відсутність деформації та корозійних процесів;
  • Стійкість до вигорання, надійність і довговічність.
Горизонтальні алюмінієві жалюзі 25 мм 2

Горизонтальні алюмінієві жалюзі 25 мм 2

Якісні алюмінієві жалюзі на вікнах не притягують пил, тому їх можна встановлювати навіть в тій кімнаті, де проживає астматик. Також вони не призводять до вирубки лісів і не припускають застосування токсичного полімерного матеріалу. Алюміній не представляє небезпеки для навколишнього середовища і життя людини.

Горизонтальні алюмінієві жалюзі 25 мм – правильний догляд

Дані конструкції не потребують особливого та складного догляду, так як вони не накопичують статичної електрики та майже не вбирають пил і бруд. Буде достатньо один раз на тиждень ламелі протирати сухою м’якою ганчіркою, при цьому несильно на них натискаючи. Можна також почистити їх пилососом с ворсистою маленькою насадкою. При появі значних забруднень слід провести генеральне миття.

Для цього рекомендовано зняти систему та акуратно обполоснути ламелі в закритому стані теплим мильним розчином. Мити слід на рівній поверхні у ванні, уникаючи тим самим викривлення планок. Місця де є сильне забруднення треба потерти м’якою губкою та добре прополоскати водо. Далі планки потрібно витерти та повісити систему на місце, при необхідності їх слід протерти ще один раз чистою серветкою. Мочити у воді верхній карниз з наявністю механізмів НЕ рекомендовано.

Де краще купити горизонтальні алюмінієві жалюзі 25 мм

Наша компанія «Дуброцентр» здатна виготовити системи жалюзі за індивідуальними потребами в максимально короткі терміни та за приємно вигідною ціною. У нас завжди є в наявності ламелі шириною 25 мм в різних кольорових та дизайнерських рішеннях. В асортименті представлені стандартні білі та кольорові варіанти, з металевим блиском та блискітками, перламутрові, леопардові, під дерево та мраморні, а також перфоровані моделі.

Горизонтальні алюмінієві жалюзі 25 мм 3

Горизонтальні алюмінієві жалюзі 25 мм 3

Завдяки багаточисленним варіантам по відтінкам та текстурам, ми обов’язково виготовимо конструкцію, яка ідеально буде підходити саме до вашого інтер’єру. Для того щоб у нас замовити та купити Горизонтальні алюмінієві жалюзі 25 мм бажаного кольору, потрібно лише подзвонити нашим менеджерам.

Горизонтальні алюмінієві жалюзі 25 мм