Тканинні ролети (рулонні штори)

Відображається 1-32 з 80 результатів

Тканинні ролети (рулонні штори) – оригінальне та функціональне оформлення вікон

Тканинні ролети (рулонні штори) – це зручний та стильний варіант захисту різних приміщень від сонця. Вони представляють собою суцільне полотно, регулювання висоти якого відбувається завдяки обертання валу, на який тканина накручується. Даний принцип роботи простий і тому максимально надійний.

Тканинні ролети (рулонні штори) 1

Тканинні ролети (рулонні штори) 1

В згорнутому стані вони займають незначний обсяг у верхній частині віконної конструкції. Завдяки необмеженому вибору тканин, варіантів плетіння волокон, квітів, відтінків і малюнків їх декоративні можливості важко переоцінити. Матеріали, що застосовуються для виробництва, можуть бути різними за складом, але вони мають схожі властивості завдяки спеціальній обробці.

Тканинні ролети (рулонні штори) на вікна – основні переваги

Оригінальні Тканинні ролети (рулонні штори) , як функціональний та практичний спосіб оформлення вікон, з’явилися не так давно, ставши за короткий час завдяки своїй естетичності та якості дуже популярними. Гармонічно поєднуючись з різними елементами дизайну вікон, такими як штори або гардини, вони створюють затишну та теплу атмосферу спальні, вітальні чи дитячій кімнаті, а також прекрасно дивляться в таких приміщеннях, як лоджія, балкон, кухня або робочий кабінет.

До основних переваг також можна віднести такі моменти:

 • Привабливий, лаконічний та естетичний зовнішній вид;
 • Оригінальність, практичність та простота оформлення вікон;
 • Виготовлення з тканин різних по щільності, відтінкам та дизайну;
 • Легкість та гармонічність поєднання з гардинами та портьєрами;
 • Розміщення в місцях, де неможливе використання портьєр;
 • Легкість регулювання інтенсивності освітлення в приміщеннях;
 • Антистатичний ефект, завдяки якому відштовхується пил;
 • Стійкість до сонячного проміння, збереження яскравості кольорів та форми;
 • Простота у використанні та легкість у догляді;
 • Довготривала експлуатація із збереженням привабливого вигляду.

Тканинні ролети (рулонні штори) закритого та відкритого типу

Сучасні виробники випускають Тканинні ролети (рулонні штори) різних видів. Основними по конструкційним особливостями являються відкритий та закритий тип, кожен з яких має ряд своїх переваг. Тип системи вибирається переважно від того, які саме вікна слід облагородити та захистити.

 • Відкритий тип. Найпоширеніший та бюджетний варіант. Робочий механізм дуже простий – потягнувши за ланцюжок без особливих зусиль ви намотаєте полотно верх на вал в рулончик або розмотаєте його вниз. Даний тип підходить практично для будь-яких вікон, його монтаж не викликає труднощів. Вирішивши замовити такий варіант, ви придбаєте функціональну та економічну модель, яка гарантує високий рівень комфорту.
 • Закритий тип. Відрізняється від відкритого наявністю направляючих, які фіксують полотно при русі. Вал прихований декоративним коробом, що захищає механізм і тканину від зовнішнього впливу, а до віконних штапиків на двосторонній стрічці кріпляться алюмінієві направляючі. Ця система підходить тільки для пластикових або дерев’яних вікон зі склопакетами.
Тканинні ролети (рулонні штори) – де краще купити якісні

Вирішивши купити тканинні ролети (рулонні штори) на вікна, багато хто стикається з проблемою вибору через різноманітність матеріалів та моделей. Наш інтернет-магазин «Дуброцентр» допоможе прийняти правильне рішення, щоб отримати модель ідеальну по дизайну та розмірам, виготовлену за індивідуальними параметрами.

Широкий асортимент кольорів та фактур тканини, представлений в онлайн каталозі, дозволить вибрати найкращий варіант. Ви можете самостійно зробити всі виміри, але краще буде довіритися нашим фахівцям.

У нас ви можете замовити тканинні ролети відкритого чи закритого типу, які характеризуються високою якістю та доступною ціною.

Тканинні ролети (рулонні штори)