Варіанти оплати

Ви можете переказати кошти на карту Приватбанку: номер карти буде вказано після підтвердження замовлення.

У випадку оплати через платіжну систему Приват24 кошти надходять відразу ж і відправка можлива в день оплати.

Також, можлива оплата через платіжний термінал Приватбанку, проте, зарахування коштів при оплаті через термінал займає як правило 1-3 дні.

Якщо Ви вирішите відмовитися від отримання замовлення, ми повернемо Вам кошти впродовж 3-х банківських днів.

Ви можете сплатити замовлення готівкою у момент його отримання. Проте, при такій формі оплати Вам потрібно буде сплатити послуги транспортної компанії за доставку замовлення і переказу коштів.

Тариф транспортної компанії Нова Пошта за послугу післяплати: 2% від суми замовлення + 20 гривен оформлення післяплати (згідно офіційних тарифів Нової пошти https://novaposhta.ua/money_order )

Оплата за безготівковим розрахунком можлива для юридичних осіб і для приватних підприємців. Замовте рахунок і оплатіть його за безготівковим розрахунком, наша бухгалтерія забезпечить Вас всіма необхідними документами.

Варіанти доставки

Транспортною компанією “Нова Пошта” зі 100% передоплатою замовлення на карту приватбанку (оплата перед відправкою). Реквізити для оплати надсилаємо на електронну поштову скриньку вказану при оформленні замовлення.

Вартість доставки від 30 грн (залежить від ваги та вартості замовлення), яку ви оплачуєте при отриманні у відділенні Нової пошти. Відправка відбувається в день оплати або на наступний день після надходження коштів (можливі затримки до 2-3 днів)

Після відправки номер ТТН повідомляється на поштову скриньку.

Вартість доставки від 30 грн + доставка оплати (тобто Ви сплачуєте 2 доставки, доставку товару + доставку коштів (за послугу післяплати: 2% від суми замовлення).

Відправка відбувається в день оформлення замовлення або на наступний день (можливі затримки до 2-3 днів).

Обмін або повернення товару