Оформляємо інтер’єр спальні, в якій легко прокидатися

Інтер’єр спальні – виберіть відповідний колір

Інтер’єр спальні – керуйтеся не тільки принципом «подобається-не подобається», а й психологією кольору. Бліді відтінки фіолетового, бежевого, блакитного підійдуть ідеально – вони сприяють розслабленню і заспокоєнню. Червоний і жовтий допоможуть прокинутися і бути в тонусі, але не переборщіть: використовуйте їх в обмеженій кількості, наприклад, в обробці декоративної ніші або для постільної білизни.

Інтер'єр спальні 1

Інтер’єр спальні – продумайте сценарії освітлення

Щоб легко прокинутися з ранку, потрібно вчасно лягти спати: щоб яскраве освітлення у вечірній часом не збивало ритм біологічного годинника, використовуйте бра, торшери та настільні лампи з приглушеним світлом. Обмежте світло від екранів телевізора, комп’ютера і смартфона (інтер’єр спальні).

Інтер'єр спальні 3

Вранці відразу після підйому приглушеного світла також буде достатньо: воно допоможе зібратися з думками і силами, але не буде занадто різким. Загальне світло також можна зробити багаторівневим: з’єднати з вимикачем різну кількість плафонів.

Інтер’єр спальні – повісьте горизонтальні жалюзі або тканинні ролети

Оформлення вікна залежить не тільки від дизайну кімнати і вашого почуття прекрасного, а й від його розташування і кількості світла, яке через нього проходить. Саме від світла залежить вироблення мелатоніну – гормону, який відповідає за міцний сон і легкі підйоми. Щоб він вироблявся в потрібній кількості, засипати слід в абсолютно темній кімнаті: перевірте, чи не потрапляє сюди світло від ліхтаря або неонової вивіски.

Інтер'єр спальні 6

Якщо багато світла, горизонтальні жалюзі або тканинні ролети – те, що вам потрібно. Але майте на увазі, що в повній темряві складніше прокинутися – придивіться до будильників, які імітують світанок і поступово збільшують рівень освітленості в приміщенні. Якщо вночі в вікна не потрапляє світло з вулиці, то краще використовувати тканинні ролети день-ніч, які пропускають природне світло (інтер’єр спальні).

Інтер’єр спальні – не економте на білизні

Чим краще ви спите вночі, тим легше прокидатися вранці. Одна з умов гарного сну – комфортне постільна білизна. Уникайте синтетичних добавок, великої кількості грубого мережива та вишивки. Найкращий варіант – шовк і єгипетський холопок: вони пропускають повітря і створюють комфортний мікроклімат в ліжку.

Інтер'єр спальні 8

Інтер’єр спальні – використовуйте кімнатні рослини

Найголовніша перевага живих рослин перед іншим декором – вони поглинають вуглекислий газ і виділяють кисень. Чисте повітря сприяє хорошому сну і ранніх підйомів, а значить, у вашій спальні без зелених «вихованців» не обійтися. Віддавайте перевагу великим екземплярів в діжках: вони виглядають урочисто і миттєво оживляю кімнату. Для початківців садівників підійдуть квіти поменше: їх можна поставити на приліжковий столик або стелаж поруч з ліжком.

Інтер'єр спальні 10

Інтер’єр спальні